FIRMA  I  MATERIAŁY  I  ASORTYMENT  I  ROZMIARÓWKA  I  GALERIA  I  PROJEKTY  I  SPRZEDAŻ  I  LINKI  I  KONTAKT  

Asortyment.
KOSZULKI  I  BLUZY  I  SPODENKI  I  KURTKI  I  WIATRÓWKI  I  AKCESORIA

AKCESORIA KOLARSKIE   OCHRANIACZE NA RĘCE I NOGI
Rozmiar: 8130 bajtów   Ochraniacze na ręce zostały stworzone z myślą o kaprysach pogody. Bez problemu można je przechować w tylnej kieszeni i w razie potrzeby zamienić koszulkę z krótkim rękawem w odzież w sam raz na chłodniejszą pogodę. Wszystkie ocieplacze ATAk Sport produkowane są w czterech rozmiarach.

Ocieplacze na nogi są spojone w kolanie i posiadają mankiet z zamkiem z klikiem. Stworzone z myślą o kaprysach pogody. Bez problemu można je przechować w tylnej kieszeni i w razie potrzeby zmienić krótkie spodenki w odzież w sam raz na chłodniejszą pogodę. Wszystkie ocieplacze Verge produkowane są w czterech rozmiarach


AKCESORIA KOLARSKIE   CZAPKA ZIMOWA / LETNIA
Rozmiar: 8130 bajtów   Czapka zimowa została wykonana z połączenia dwóch rodzajów materiałów - Winter BB ( Jest to perforowana membrana umieszczona pomiędzy dwiema warstwami oddychającego poliestru i mikro - polaru. Zdaje egzamin w najsurowszych warunkach pogodowych) i ciepłej Lycry (jest to połączenie nylonu z Lycrą, daje połączenie elastyczności i wytrzymałości. Materiał po rozciągnięciu nie zniekształca się). Rozmiar czapki jest uniwersalny.

Czapka letnia to klasyczna bawełniana czapka z krótkim daszkiem, do noszenia pod kaskiem lub po prostu po przejażdżce. Dostępna jest w jednym rozmiarze.

Atak Sport
AKTUALNOŚCI

Do pobrania
SZABLONY i WZORY

WSPÓŁPRACA:

 Giant   Mazowia MTB Marathon   Leniwce   Cezary Zamana   Zielony Szlak   Ridley Bajkszop.com Racing Team   Powerade Suzuki MTB Marathon   Bike Maraton 
Copyright ATAk SPORT 2011 Desinged by TJG GRAPHIC STUDIO