FIRMA  I  MATERIAŁY  I  ASORTYMENT  I  ROZMIARÓWKA  I  GALERIA  I  PROJEKTY  I  SPRZEDAŻ  I  LINKI  I  KONTAKT  

Witamy na stronie internetowej firmy ATAk Sport - producenta odzieży sportowej.


Gdy powstał plan otwarcia firmy naszym głównym założeniem było stworzenie całkiem nowego podejścia do produkcji odzieży kolarskiej. Atak Sport zajmuje się projektowaniem i produkcją odzieży sportowej. Specjalizujemy się w produkcji odzieży kolarskiej. Nasza oferta zawiera szereg sprawdzonych wzorów i modeli dopracowanych do specyfiki danej dyscypliny. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży, jak również uwagi profesjonalnych sportowców pozwoliły nam na uzyskanie doskonałej jakości naszych produktów.


Na życzenie klienta przygotowujemy indywidualny projekt wyrobów uwzględniający wszelkie parametry reklamowe, logotypy sponsorów i oryginalną szatę graficzną. Dzięki zastosowaniu różnych technik druku możliwe jest naniesienie na dzianiny każdego wzoru i koloru.


Do produkcji używamy tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów sprowadzanych z Włoch. Profesjonalna szwalnia wyposażona w nowoczesny park maszynowy gwarantuje wysoką jakość szycia i wykończenia. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, powtarzalność wzorów i kolorystyki oraz terminowość realizacji zamówień.


Marka ATAk Sport (Advanced Technical Apparel - z ang. odzież zaawansowana technologicznie) powstała dla wszystkich tych, których pasją jest kolarstwo i sport.

  1. Używamy materiałów przede wszystkim produkcji włoskiej;
  2. Stworzyliśmy linie profesjonalnej odzieży kolarskiej, z której mogą korzystać zrówno zawodowe grupy kolarskie jak i indywidualni odbiorcy;
  3. Oferujemy szeroką paletę kolorów;
  4. Minimalne zamówienie to 10 sztuk;
  5. Gwarantujemy odzież wysokiej jakości;
  6. Dzięki sprzedaży bezpośredniej nasze ceny są konkurencyjne.

Atak Sport
AKTUALNOŚCI

Do pobrania
SZABLONY i WZORY

WSPÓŁPRACA:

 Giant   Mazowia MTB Marathon   Leniwce   Ridley Bajkszop.com Racing Team   Powerade Suzuki MTB Marathon 
 Bike Maraton 
Copyright ATAk SPORT 2011 Desinged by TJG GRAPHIC STUDIO