Slider

#WŁOSKIE MATERIAŁY

K 01 [Łezka]

Żakardowa tkanina o ozdobnej fakturze. Idealna do jazdy w zmiennych warunkach pogodowych. Stosowana do produkcji koszulek, polo, t-shirtów.
K 02 [Plaster miodu]

Żakardowa tkanina o fakturze sześciokąta. Zapewnia optymalną elastyczność oraz odprowadzanie wilgoci. Stosowana do produkcji koszulek, polo, t-shirtów.
K 04 [Ciepła łezka]

Ocieplana, poliestrowa tkanina, zaprojektowana by chronić przed zimnem i wilgocią. Termalnie wydajne włókna utrzymują optymalną temperaturę ciała. Stosowana do produkcji bluz kolarskich.
K 05

Materiał z mikrofibry, chroni przed czynnikami atmosferycznymi. Posiada wysoki wskaźnik przepuszczalności powietrza. Jest dwustronnie rozciągliwy i miękki w dotyku. Stosowany do produkcji wiatrówek i peleryn kolarskich.
WINTER BB K 06 [Zimowa łezka]

Perforowana membrana umieszczona pomiędzy dwiema warstwami oddychającego poliestru i mikro-polaru. Zdaje egzamin w najsurowszych warunkach pogodowych. Stosowany do produkcji kurtek zimowych.
K 07 [Krateczka]

Wykonany z włókien mikro-poliestrowych, lekki, chłonny i szybko schnący. Tkanina nadaje się do jazdy w ciepłych i parnych warunkach. Stosowana do produkcji koszulek kolarskich, polo, t-shirtów.
K 08

Perforowana membrana umieszczona pomiędzy dwiema warstwami oddychającego poliestru. Materiał wykazuje wysoką odporność na wodę i wiatr, zapewniając optymalną odprowadzalność potu. Stosowany do produkcji wiatrówek.
K 10

Połączenie nylonu z LYCRĄ daje kombinacje elastyczności i wytrzymałości. Materiał po rozciągnięciu nie zniekształca się i z łatwością znosi trudy jazdy. Stosowany do produkcji spodenek kolarskich, kombinezonów.
Żakardowa tkanina oddychająca o ozdobnej fakturze. Optymalna elastyczność. Odprowadzanie wilgoci.
Wyprofilowane.
Bezszwowe.
Zastosowano włókna COOLMAX.
Odciągające wilgoć ciała
Komfort podczas jazdy
Dostępne kolory: czerwony, różowy.
Wyprofilowane.
Bezszwowe.
Zastosowano włókna COOLMAX.
Odciągające wilgoć ciała
Komfort podczas jazdy
Dostępne kolory: czerwono-czarny, czerwony, szary, niebiesko-szary.

#PALETA KOLORÓW

#PRODUCENT ODZIEŻY SPORTOWEJ

#ZOBACZ NASZE PROJEKTY

#JAK ZAMÓWIĆ NASZE KOSZULKI?