ZAKLADKI2

#ATAKSPORT - PRODUCENT ODZIEŻY SPORTOWEJ

Gdy powstał plan otwarcia firmy naszym głównym założeniem było stworzenie całkiem nowego podejścia do produkcji odzieży kolarskiej. Atak Sport zajmuje się projektowaniem i produkcją odzieży sportowej. Specjalizujemy się w produkcji odzieży kolarskiej. Nasza oferta zawiera szereg sprawdzonych wzorów i modeli dopracowanych do specyfiki danej dyscypliny. Ponad 10-letnie doświadczenie w branży, jak również uwagi profesjonalnych sportowców pozwoliły nam na uzyskanie doskonałej jakości naszych produktów.

Na życzenie klienta przygotowujemy indywidualny projekt wyrobów uwzględniający wszelkie parametry reklamowe, logotypy sponsorów i oryginalną szatę graficzną. Dzięki zastosowaniu różnych technik druku możliwe jest naniesienie na dzianiny każdego wzoru i koloru.

Do produkcji używamy tylko najwyższej jakości materiałów i komponentów sprowadzanych z Włoch. Profesjonalna szwalnia wyposażona w nowoczesny park maszynowy gwarantuje wysoką jakość szycia i wykończenia. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, powtarzalność wzorów i kolorystyki oraz terminowość realizacji zamówień.

Marka ATAk Sport (Advanced Technical Apparel – z ang. odzież zaawansowana technologicznie) powstała dla wszystkich tych, których pasją jest kolarstwo i sport.

WŁOSKIE MATERIAŁY

Używamy materiałów przede wszystkim produkcji włoskiej

PROFESJONALIZM

Stworzyliśmy linie profesjonalnej odzieży kolarskiej, z której mogą korzystać zarówno zawodowe grupy kolarskie jak i indywidualni odbiorcy

PALETA KOLORÓW

Oferujemy wybór produktów z szerokiej palety kolorów

MAŁE ZAMÓWIENIA

Realizujemy zamówienia już od 10 sztuk!

WYSOKA JAKOŚĆ

Gwarantujemy wykonanie odzieży wysokiej jakości

NISKIE CENY

Dzięki sprzedaży bezpośredniej nasze ceny są konkurencyjne

#ZOBACZ NASZE PROJEKTY

#JAK ZAMÓWIĆ NASZE KOSZULKI?