SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Kombinezon AERO

Kombinezon czasowy skonstruowany tak aby jego idealne dopasowanie do sylwetki zapewniało jak najwyższe właściwości aerodynamiczne, nie powodując przy tym otarć i dyskomfortu.

BORMIO

Wkładka opracowana z wykorzystaniem wielowarstwowych pianek oraz wkładki żelowej, które gwarantują doskonałą ochronę podczas jazdy na rowerze. Wkładka żelowa bardzo dobrze sprawdza się na długich dystansach (+6h).

EVO

Wkładka ta to połącznie trzech technologii. T-Mirror to wkładka o płaskiej powierzchni, HT90 to ekskluzywny kształt oraz VFC czyli pianki o doskonałej oddychalności.

ASOLO

Gama opracowana z wykorzystaniem wielu warstw. Gwarantuje wysoką elastyczność, przyjemne uczucie miękkości oraz doskonałą ochronę redukując wibracje powodowane przez siodełko. Pianka zapamiętująca kształt zwiększa sprężystość, dzięki czemu jest bardzo wygodna na długich dystansach.

GALIO

Wkładka opracowana z wykorzystaniem wielowarstwowych pianek oraz wkładki żelowej, które gwarantują doskonałą ochronę podczas jazdy na rowerze. Wkładka żelowa bardzo dobrze sprawdza się na długich i średnich dystansach.

BLADE SIGN

To innowacyjna, skórzana techniczna wkładka z wysoką oddychalnością. Zaprojektowana została zarówno do jazdy szosowej jak i MTB. Kształtowanie HT90 ustawia bezszwowe skrzydełka pod kątem 90°, aby zmniejszyć tarcie, podrażnienia oraz dyskomfort.

HD ERGONOMIC

Wkładka dla kolarzy gwarantująca maximum komfortu na długich trasach. Skonstruowana z 4 warstw dających doskonałą ochronę redukując wibracje powodowane przez siodełko.

GOPRESJA

Wkładka skonstruowana z wielu warstw gwarantujących wysoką elastyczność produktu, przyjemne uczucie miękkości w kontakcie z ciałem oraz zastosowania technologii Memory SAT (technologii pochłaniania wstrząsów). Doskonale sprawdza się na średnim dystansie.

 

Kombinezon AERO zapinany na plecach wykonany w całości z prążkowanej testowanej w tunelach aerodynamicznych włoskiej lycry HIGHWAY. Na tyle spodenek wstawka z delikatnej przewiewnej siatki. Rękawki zakończone hypoalergiczną taśmą silikonową. Dół spodenek wykończony taśmą GRIPP z nakrapianym silikonem.

  • Prać w temperaturze nie większej niż 40°
  • Nie prasować
  • Nie suszyć w suszarce
  • Nie czyścić chemicznie 
  • Nie wybielać 
  • Długi rękaw, 3/4 lub krótki
  • Zakończenie nogawek GRIPP 4cm lub 7cm
  • Możliwość dodania płaskich szwów

*Wzór poglądowy

Tabela rozmiarów

Scroll to Top